Abdullah Gül Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Abdullah Gül Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2010
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Abdullah Gül Üniversitesi, Sümer Kampüsü, Erkilet Bulvarı, 38080, Kocasinan, Kayseri, Türkiye

Abdullah Gül Üniversitesi

Abdullah Gül Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Abdullah Gül Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Abdullah Gül Üniversitesi Fakülteleri

Abdullah Gül Üniversitesi’nde başta Mühendislik Fakültesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Yönetim Bilimleri Fakültesi olmak üzere 5 fakülte vardır. Abdullah Gül Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Abdullah Gül Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Mühendislik Fakültesi

Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Yönetim Bilimleri Fakültesi

Mimarlık Fakültesi

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Abdullah Gül Üniversitesi Galeri

Abdullah Gül Üniversitesi Yurt İmkanları

Abdullah Gül Üniversitesi’nin bulunduğu Kayseri ilinde tercih edebileceğiniz 3 yurt bulunmaktadır. Abdullah Gül Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Kayseri Merkez (Kız ve Erkek)
Kayseri Develi (Kız ve Erkek)
Kayseri Pınarbaşı (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.