Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2007
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Kerem Aydınlar Kampüsü Kayışdağı Caddesi No:32, 34752 Ataşehir / İstanbul

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Fakülteleri

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nde başta Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Eczacılık Fakültesi olmak üzere 7 fakülte vardır. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Sağlık Bilimleri Fakültesi

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Tıp Fakültesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulu

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Galeri

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Yurt İmkanları

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.