Akdeniz Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Akdeniz Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 1982
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampüs Antalya / TÜRKİYE

Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Akdeniz Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Akdeniz Üniversitesi Galeri

Akdeniz Üniversitesi Yurt İmkanları

Akdeniz Üniversitesi’nin bulunduğu Antalya ilinde tercih edebileceğiniz 7 yurt bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Antalya Merkez (Kız ve Erkek)
Antalya Alanya (Kız ve Erkek)
Antalya Manavgat (Kız ve Erkek)
Antalya Korkuteli (Kız ve Erkek)
Antalya Serik (Kız ve Erkek)
Antalya Kumluca (Kız ve Erkek)
Antalya Gazipaşa (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.