Altınbaş Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Altınbaş Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2008
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Mahmutbey Dilmenler Caddesi, No:26, 34217 Bağcılar - İSTANBUL

Altınbaş Üniversitesi

Altınbaş Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Altınbaş Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Altınbaş Üniversitesi Fakülteleri

Altınbaş Üniversitesi’nde başta Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi olmak üzere 10 fakülte vardır. Altınbaş Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Altınbaş Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

Diş Hekimliği Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Uygulamalı Bilimler Fakültesi

Hukuk Fakültesi

İşletme Fakültesi

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Tıp Fakültesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Altınbaş Üniversitesi Galeri

Altınbaş Üniversitesi Yurt İmkanları

Altınbaş Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. Altınbaş Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.