Bahçeşehir Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Bahçeşehir Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 1998
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 - 6 34353 Beşiktaş, İSTANBUL / TÜRKİYE

Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Bahçeşehir Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Bahçeşehir Üniversitesi Fakülteleri

Bahçeşehir Üniversitesi’nde başta Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi olmak üzere 12 fakülte vardır. Bahçeşehir Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Bahçeşehir Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Sağlık Bilimleri Fakültesi

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

İletişim Fakültesi

Diş Hekimliği Fakültesi

Eczacılık Fakültesi

İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Hukuk Fakültesi

Eğitim Bilimleri Fakültesi

Tıp Fakültesi

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Bahçeşehir Üniversitesi Galeri

Bahçeşehir Üniversitesi Yurt İmkanları

Bahçeşehir Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.