Bursa Teknik Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Bursa Teknik Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2010
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Bursa Teknik Üniversitesi Mimar Sinan Yerleşkesi Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı Eflak Caddesi No: 177 16310 Yıldırım / BURSA

Bursa Teknik Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Bursa Teknik Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Bursa Teknik Üniversitesi Fakülteleri

Bursa Teknik Üniversitesi’nde başta Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi olmak üzere 5 fakülte vardır. Bursa Teknik Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Bursa Teknik Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Denizcilik Fakültesi

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Orman Fakültesi

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Bursa Teknik Üniversitesi Galeri

Bursa Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları

Bursa Teknik Üniversitesi’nin bulunduğu Bursa ilinde tercih edebileceğiniz 4 yurt bulunmaktadır. Bursa Teknik Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Bursa Merkez (Kız ve Erkek)
Bursa Gemlik (Kız ve Erkek)
Bursa Karacabey (Kız ve Erkek)
Bursa İnegöl (Kız)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.