Doğuş Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Doğuş Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 1997
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Doğuş Üniversitesi, Dudullu Yerleşkesi Esenkent Mh, Nato Yolu Cd No: 265, 34775 Ümraniye/İstanbul

Doğuş Üniversitesi

Doğuş Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Doğuş Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Doğuş Üniversitesi Fakülteleri

Doğuş Üniversitesi’nde başta Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik Fakültesi olmak üzere 6 fakülte vardır. Doğuş Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Doğuş Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

Sanat ve Tasarım Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Fen-Edebiyat Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Doğuş Üniversitesi Galeri

Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları

Doğuş Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. Doğuş Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.