İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2010
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Elmalıkent Mah. Elmalıkent Cad. No:4 34764 Ümraniye / İSTANBUL

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Fakülteleri

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi’nde başta Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olmak üzere 5 fakülte vardır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Edebiyat Fakültesi

Eğitim Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Hukuk Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Galeri

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Yurt İmkanları

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.