İstanbul Galata Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. İstanbul Galata Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2019
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Evliya Çelebi Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:62 Tepebaşı / Beyoğlu / İSTANBUL

İstanbul Galata Üniversitesi

İstanbul Galata Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. İstanbul Galata Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

İstanbul Galata Üniversitesi Fakülteleri

İstanbul Galata Üniversitesi’nde başta Sağlık Bilimleri Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi olmak üzere 4 fakülte vardır. İstanbul Galata Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? İstanbul Galata Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Sağlık Bilimleri Fakültesi

Diş Hekimliği Fakültesi

Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Meslek Yüksekokulu

eleman.net'te her gün yüzlerce yeni iş ilanı yayınlanıyor. Hayalindeki işe başlamak için özgeçmiş oluştur ve sana en uygun ilanlara başvur.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Galata Üniversitesi Galeri

İstanbul Galata Üniversitesi Yurt İmkanları

İstanbul Galata Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. İstanbul Galata Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.