İstanbul Ticaret Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. İstanbul Ticaret Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 2001
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Sütlüce Yerleşkesi Adres : Örnektepe Mah. İmrahor Cad. No: 88/2 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. İstanbul Ticaret Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

İstanbul Ticaret Üniversitesi Fakülteleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde başta İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik Fakültesi olmak üzere 6 fakülte vardır. İstanbul Ticaret Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? İstanbul Ticaret Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

İşletme Fakültesi

Hukuk Fakültesi

İletişim Fakültesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi Galeri

İstanbul Ticaret Üniversitesi Yurt İmkanları

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.