Yıldız Teknik Üniversitesi

  1. Üniversiteler
  2. Yıldız Teknik Üniversitesi
Kuruluş Yılı : 1982
Web Sitesi : Ziyaret Et
Adres : Yıldız-İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi

Yıldız Teknik Üniversitesi hakkında detaylı bilgi edinin. Yıldız Teknik Üniversitesi bölümleri fakülteleri, 2 yıllık ön lisans ve lisans bölümleri, taban puanları, sıralamaları, yurt ve sosyal imkanlar hakkında detaylar. Akademik kadroları ve daha fazlası Eleman.net Üniversite Rehberi'inde!

Yıldız Teknik Üniversitesi Fakülteleri

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde başta Elektrik-Elektronik Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Kimya-Metalurji Fakültesi olmak üzere 10 fakülte vardır. Yıldız Teknik Üniversitesi 'nde hangi fakülteler var? Yıldız Teknik Üniversitesi fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Elektrik-Elektronik Fakültesi

Eğitim Fakültesi

Kimya-Metalurji Fakültesi

Makine Fakültesi

Fen-Edebiyat Fakültesi

Sanat ve Tasarım Fakültesi

Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi

İnşaat Fakültesi

Mimarlık Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Galeri

Yıldız Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin bulunduğu İstanbul ilinde tercih edebileceğiniz 1 yurt bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi yurt imkanları hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İstanbul Merkez (Kız ve Erkek)

Türkiye'deki ve yurtdışındaki üniversitelerin taban puanları, başarı sıralamaları, bölümleri, fakülteleri hakkında detayı bilgi için üniversite taban puanları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.