Endüstriyel Tasarım Bölümü

  1. Üniversite Bölümleri
  2. Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım bölümü 4 yıllık lisans programıdır. Endüstriyel Tasarım bölümü, bu alanda hizmet sunan özel işletmelerin ve kamu kurumlarının yetişmiş insan gücü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla eğitim vermektedir. Endüstriyel Tasarım bölümü, başta Afyon Kocatepe Üniversitesi olmak üzere toplam 1 adet üniversitede bulunmaktadır. Endüstriyel Tasarım 4 yıllık lisans bölümü bünyesinde eğitim vermektedir ve sayısal türündedir.

Endüstriyel Tasarım Taban Puanları

Endüstriyel Tasarım senelere göre değişmekle birlikte 2024 Endüstriyel Tasarım taban puanları en yüksek olan üniversiteler aşağıdaki gibidir;

Üniversite Ücret Sıralama Puan Kontenjan/Tür
Afyon Kocatepe Üniversitesi (Türkçe) (YOP: 100490202) Ücretsiz 483.593 267,670 40+1+0+1+0
SAY

Endüstriyel Tasarım Fakülteleri

Endüstriyel Tasarım bölümünün bulunduğu fakülteler üniversiteye göre değişmektedir. Endüstriyel Tasarım fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


Dinar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.