facebook

Afiyet Et

Gıda İstanbul Avrupa afiyet.com.tr

Afiyet Et İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Afiyet Et

Afiyet Et sektöre 1996 yılında küçük bir mağaza olarak başlayıp,kısa sürede et sektöründe başarısını büyütmeye ve mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Afiyet Et, daima tüketici diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Türkiye’ye ve Türk halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Afiyet Et ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. perakende ve market sektöründe değerli müşterilerine hesaplı, hijyen kaliteli ürünler ve dürüst hizmet sunmak amacıyla sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Toplamda 4 mağazaya sahip olan Afiyet Et ilerleyen yıllarda daha çok mağazayı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmayı amaçlamaktadır.

Şirketin başarısı çalışanların başarısıdır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla memnun edilebildiğini bilen Afiyet Et, genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli çalışanları ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Afiyet Et iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Afiyet Et" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?