AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ.

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. İş Başvurusu

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ.

Konsept proje, taahhüt ve ahşap mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren markamız Ahşap Ürün Sanayi A.Ş., 1982 yılında kurulmuştur.

Üretimimize perde panoları ile başlayıp, zaman içinde mobilya üretim ve montaj faaliyetleri ile alanımızı genişleterek, işimizdeki ustalık ve kalitemizle kısa zamanda sektörde önemli bir konuma gelmeyi başardık.

Ahşap olarak, 1986 yılından itibaren bankaların genel müdürlük ve şubelerinin dekorasyon projeleri kapsamında yaptığımız ahşap mobilya üretimi ve uygulaması ile iş hacmimizi büyüterek; 1988 ve sonrasında otel ve tatil köylerinin genel mekan ve tüm ahşap mobilyasını projelendirmeyi, üretimini ve montajını da faaliyet alanımıza ekledik.

Dünya standartlarındaki üretim kalitemiz ve nitelikli kadromuzun sunmuş olduğu hizmet anlayışı firmamızdan beklentileride artırmış ,bununla birlikte 2000 yılı itibarı ile birçok projede firmamız anahtar teslim taleplere de cevap vermeye başlamıştır.

Günümüzde birçok ulusal ve uluslar arası markanın projelerinde yer almaya devam eden firmamız bu başarı grafiğini sürekli yükselten bir marka olarak, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da önemli başarılara imza atmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Ahşap %100

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Mobilya Ustası %66.7
Çay Servis ve Temizlik Elemanı %33.3

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. İçin Şehir Dağılımı

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %66.7
Kocaeli %33.3

AHŞAP ÜRÜN SAN.AŞ. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ahşap Ürün San. Aş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur