facebook

Akpa Kimya Ambalaj Sanayi Tic.

Kimya İstanbul Avrupa akpakimya.com

Akpa Kimya Ambalaj Sanayi Tic. İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Akpa Kimya Ambalaj Sanayi Tic.

AkpaKimya 1997 yılında kurulmuş olup, organik peroksitler,hızlandırıcılar ve boya kurutucuları üretimi ve ticaretini gerçekleştirmektedir. Akpa,Tekirdağ’daki 40.000m² si kapalı olmak üzere toplam 11.500 m² lik alana sahip fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.Tesislerinde laboratuvar,nakliye depoları ve ofisler mevcuttur. Yurt içi ve yurt dışı pazarlama,satış ve hizmetler İstanbul da ki şirket merkezinden yürütülmektedir. Akpa Kimya, ağırlıklı olarak doymamış polyester reçinesinin kullanıldığı kompozit sektörüne hizmet vermektedir. Akpa ürünleri kompozit, boya,plastik,petro kimya ve kauçuk endüstrilerinde kullanılmaktadır. Otomotiv,denizcilik,tekne inşası ,elektronik,rüzgar enerjisi,savunma, güvenlik,inşaat mühendisliği,demir yolları,toplu taşıma,tüketim malları,borular,tanklar ve ızgaralar gibi korozyona dayanıklı ürünler genel olarak akpa ürünlerinin genel uygulama alanlarıdır.

Akpa Kimya Ambalaj Sanayi Tic. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Akpa Kimya Ambalaj Sanayi Tic." İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?