facebook

AKSANTAŞ TİCARİ ARAÇ METAL SANAYİ

AKSANTAŞ TİCARİ ARAÇ METAL SANAYİ İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

AKSANTAŞ TİCARİ ARAÇ METAL SANAYİ İş Başvurusu

AKSANTAŞ TİCARİ ARAÇ METAL SANAYİ

Aksantaş, 2005 yılında Bursa'nın Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş ve otomotiv endüstrisinde metal şekillendirme konusunda lider firmaların (binek, otobüs, kamyon, askeri araç, savunma sanayi) çözüm ortağıdır. Şirketimiz, presli üretim, kalıp üretimi, cnc büküm, cnc kesim, kaynak ve montaj gibi bütün metal şekillendirme proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirir.

Aksantaş'ın ekipman ve makine parkuru en son teknolojiye sahip presler, cnc kesim-büküm makineleri ve kaynak makinelerinden oluşur. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyen şirketimizde, kalite, maliyet ve zamanında teslimat öncelikli prensiplerimiz arasındadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuvar deneyleri ve ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmaktadır.

AKSANTAŞ TİCARİ ARAÇ METAL SANAYİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Aksantaş Ticari Araç Metal Sanayi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur