facebook

Alpsat Elektronik

Elektrik ve Elektronik İstanbul Avrupa alpsat.com

Alpsat Elektronik İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Alpsat Elektronik

ALPSAT ELEKTRONİK LTD ŞTİ. Profesyonel uydu sistemleri, güvenlik sistemleri , yayın dağıtımı ve IPTV konusunda akılcı çözümler üretir. Bunun yanı sıra ekonomik ürün gamıyla da birçok ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte bir portföye sahip olan Alpsat Elektronik, Satfinder serisi uydu yön bulucu ürünleri ile başlayan üretimini, 2013 yılında CATV Headend ve SMATV Multiswitch ürünleri ile de zenginleşmiştir. 2017 yılında ise 4K görüntü işleme özelliği olan Kablo Tv , Karasal Dijital Tv ve Fiber Optik Sinyal Ölçüm cihazları üretimine başlamıştır. Akıllı Ev Otomasyon Ar&Ge çalışmaları ile sektöre yenilikler getirmeyi hedefleyip çalışmalarına bu doğrultu da devam etmektedir. Ayrıca Alpsat Elektronik sektörde bir çok firmaya özel proje ve OEM cihaz üretimi yapmaktadır.

Alpsat Elektronik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Alpsat Elektronik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?