Alpsat Elektronik

Elektrik ve Elektronik İstanbul Avrupa alpsat.com
Hakkında

Alpsat Elektronik

ALPSAT ELEKTRONİK LTD ŞTİ. Profesyonel uydu sistemleri, güvenlik sistemleri , yayın dağıtımı ve IPTV konusunda akılcı çözümler üretir. Bunun yanı sıra ekonomik ürün gamıyla da birçok ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte bir portföye sahip olan Alpsat Elektronik, Satfinder serisi uydu yön bulucu ürünleri ile başlayan üretimini, 2013 yılında CATV Headend ve SMATV Multiswitch ürünleri ile de zenginleşmiştir. 2017 yılında ise 4K görüntü işleme özelliği olan Kablo Tv , Karasal Dijital Tv ve Fiber Optik Sinyal Ölçüm cihazları üretimine başlamıştır. Akıllı Ev Otomasyon Ar&Ge çalışmaları ile sektöre yenilikler getirmeyi hedefleyip çalışmalarına bu doğrultu da devam etmektedir. Ayrıca Alpsat Elektronik sektörde bir çok firmaya özel proje ve OEM cihaz üretimi yapmaktadır.

Alpsat Elektronik iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?