facebook

Apsen Tekstil İş Başvurusu

Apsen Tekstil

Apsen Tekstil Hakkımızda
Apsen Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti, 1994 yılında, yurtiçi pazarına yönelik bayan dış giyim imalatı yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. 2000 yılında Merter’de açmış olduğu ilk toptan mağazası ile Rusya ve Doğu Avrupa ülkelerine ihracat yapmaya başlamıştır. Şık, Dinamik, Zarif ve Dikkat çeken günümüz modern kadın’ını hedefleyen, Apsen Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan uzman ve yeniliklerin takipçisi çalışanları ile son moda tasarım ve en iyi kalite işçilik ile kendi tesislerinde üretmiş olduğu bayan dış giyim ürünlerini, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin hassasiyetlerini ve beklentilerini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Ayrıca yurtdışı ve yurtiçi fuarlarda stantlarını kurarak, en moda ve trend modellerini müşterilerine sunmaktadır.

Apsen ve Miss Ece markaları ile ihracat yapılan ülkeler Irak, Rusya, Ürdün, Belçika, Hollanda, Lübnan, Tunus, Libya ve Türkiye genelinde ile ülke ekonomisinin güçlenmesi yolunda hizmet veren firmalar arasında yerini almıştır.

Apsen Tekstil, sunduğu ürünlerle kullanıcıların takdirini toplamakta, verdiği hizmetin kalitesi ve en uygun fiyatları ile memnuniyet oluşturmaktadır.

Apsen Tekstil iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Apsen Tekstil" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur