Arkas Lojistik İş İlanları

Arkas Lojistik İş Başvurusu

Arkas Lojistik

Türkiye’nin öncü holdinglerinden Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Arkas Lojistik, 1989 yılında kuruldu. Çeyrek asırdan fazladır lojistik sektöründe var olan Arkas Lojistik bugün deniz, hava, kara, demiryolu kombine taşımaları yapan, açık yük ve proje taşımaları, forwarding ve depo hizmetleri sunuyor. Türkiye’de İzmir, İstanbul, Bursa, Mersin, Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Trabzon, Denizli, iskenderun ve Antalya’daki ofislerinde 898 çalışanı ile hizmet üretiyor.

Arkas'ın lojistik altyapısında yer alan İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Konya,Kayseri, Gaziantep ve İskenderun’da 356 bin metrekarenin üzerinde açık konteyner sahası ve 12 bin metrekare kapalı depo tesisleri bulunuyor.

Ayrıca 706 vagon, demiryolu ile taşımaya uygun 1025 konteyner, 418 çekici, çok sayıda yükleme boşaltma araç ve ekipmanı ayrıca geniş konteyner depolama sahaları ile müşterilerine özel taşıma çözümleri geliştiriyor.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan global bir lojistik şirketi olma vizyonuyla yatırım yapan Arkas Lojistik yurtdışında Arlogic markası adı altında yapılanıyor. Bugün Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Çin ve Yunanistan’da faaaliyet gösteren ofislerinde 80 kişiye istihdam sağlıyor. Ofislerinin olmadığı dünyanın diğer önemli ticaret merkezlerinde de partnerleri bulunuyor.

Arkas Lojistik İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Arkas Lojistik firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Lojistik %65.2
Nakliyat / Taşımacılık %34.8

Arkas Lojistik İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Arkas Lojistik firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Lojistik %33.3
Depo %27.8
Bakım Onarım %11.1
Kaynak %11.1
Nakliyat %11.1
Diğer %5.6

Arkas Lojistik İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Arkas Lojistik firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Şoför %46.7
Memur %13.3
Teknisyen %13.3
Forklift Operatörü %6.7
Depo Elemanı %6.7
Diğer %13.3

Arkas Lojistik İçin Şehir Dağılımı

Arkas Lojistik firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %25
Eskişehir %12.5
Mersin %12.5
İzmir %12.5
İstanbul Anadolu %12.5
Diğer %25

Arkas Lojistik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Arkas Lojistik" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur