facebook

Azimut Solar Enerji

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Azimut Solar Enerji

Azimut Solar Enerji Sistemleri A.Ş. avrupa normlarına uygun şartlarda güneşden elektrik enerjisi üretmek için elektrik, inşaat, enerji verimini artıran ve izleyen yazılım mühendisliklerini içine alarak 2016 yılında İzmir' de kurulmuştur. Önceliğimiz güneşin sınırsız enerji kaynağından TÜRKİYE’ nin faydalanmasını en üst düzeye çıkarmaktır. Şirket Politikamız; => "TÜRKİYE kazanırsa biz kazanırız." sloganı ile kendimizi sürekli geliştirmeyi, => Müşteri taleplerini "KALİTELİ, EKONOMİK VE HIZLI" yanıtlamak için çalışmayı, => Çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle, önceliğimizin "İŞ GÜVENLİĞİ ve KALİTE" olmasını, => ÇEVREYE , DOĞAYA ve YASALARA saygı içinde üretmeyi, => Ve düzenli olarak bu prosesleri gözden geçirip, "İYİLEŞTİRME" yi politikamız olarak belirledik. Solar panel ve ekipmanlarıyla çatı üstü, arazi, soğuk hava depo çatısı, ortak alan, iş yeri, tarımsal alanlar, açık otopark, aydınlatma sistemleri kurmak için Lisanssız veya Lisanslı Elektrik Üretimi kapsamında başta güneş enerjisine dayalı üretim tesislerini (GES santrallerini) hayata geçirmek ana hedefimiz olmak üzere yenilenebilir enerjiye dayalı tüm sistemleri inşaa etmekteyiz. Tüm ülkelerde enerji depolama sistemlerinin gelişmelerini takip ediyor, verimleri en iyi olan şebekeden bağımsız projeler üzerinde çalışıyoruz. Öz tüketim ve mahsuplaşma sistemine dayalı çatı üzeri ges projeleri dizayn ediyoruz. Yüksek kaliteyle kendini kanıtlamış dünya markalarından ekipmanlar kullanıyoruz. Yatırımcı ve bizi tercih eden müşterilerimize neden iyi ekipman kullandığımızı proje detaylarında açıklıyoruz. İyi hizmetin, kalitenin, satış sonrası desteğin nasıl olacağını anlatmak için yola çıktık. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için üzerimize düşen görevi yapmak için buradayız. Enerjide tam bağımsız ülke olmak amacımız. Çünkü TÜRKİYE kazanırsa biz kazanırız...

Azimut Solar Enerji iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Azimut Solar Enerji" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?