facebook

Baydöner İş İlanları

Baydöner İş Başvurusu

Baydöner

Baydöner, her şubesinde aynı kalite ve hizmet standartlarını sunarak, ISO 22000 belgesine sahip üreticilerle iş birliği yaparak, en taze malzemeleri kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

Baydöner, sayısız ödüle layık görülen bir marka olup son olarak AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylamasıyla seçilen "AVM'lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri" ödülünü kazanmıştır. Türkiye'nin en büyük restoran zinciri olan Baydöner, şube sayısı ve satış hacmi ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye genelinde ve Irak'ta 110'dan fazla şubeyle hizmet vermektedir.

Vizyonumuz, sevilen ve güvenilir bir marka olarak yurt içinde liderliğimizi daha da güçlendirmek, uluslararası alanda markalaşmak, teknoloji ve inovasyonu işimizin gelişimi için kullanmak ve misafirlerimize en iyi müşteri deneyimini yaşatmaktır.

Misyonumuz ise sağlıklı ve taze ürünlerimizle misafirlerimizin yaşamlarına değer katmak, onlara özel hissettiren bir deneyim sunmak, herkesin çalışmak istediği bir ortam oluşturmak, sosyal sorumluluk bilincine sahip olarak hareket etmek ve günün her saatinde tüketilebilen ürünler sunmaktır.

Baydöner iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Baydöner" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur