Beyaz Fırın İş Başvurusu

Beyaz Fırın

Beyaz Fırın, iki yüzyılı aşkın bir süredir İstanbul'un lezzet yolculuğuna tanıklık eden, kökleri derinlere uzanan bir markadır. Bu lezzet serüveni, eski İstanbul'da bir poğaça fırını olarak başlamış, şehrin her köşesine yayılmış ve Kadıköy'de büyümüş, gelişmiş bir hikayedir.

Kosma Stoyanof'un büyük dedesiyle başlayan bu hikaye, zaman içinde hep gelişmiş, ancak hiçbir zaman ilk günkü kaliteden ödün vermemiştir. Beyaz Fırın, 2012'de Suadiye ve 2013'te Ataşehir'de Brasserie konseptine geçerek yeme içme kültüründeki değişime ayak uydurmuş, geleceğe yönelik bir bakış açısı benimsemiştir.

Beyaz Fırın'ın mutfak ekibi, günün her anında taze ve günlük lezzetler sunmak için 250 kişiyi aşan bir ekip ile çalışır. Her ürünü doğal ve katkısız olarak hazırlamak, hamuru aşkla yoğurmak, hem Stoyanoflar ailesinin hem de Beyaz Fırın çalışanlarının vazgeçilmez ilkelerindendir.

Şirket, kurumsallaşmanın önemini kavramış bir aile şirketi olarak, 2014 itibarıyla kurumsallaşma sürecini büyük ölçüde tamamlamıştır. Eğitimin rolünü ön planda tutarak iç ve dış eğitimlere ağırlık veren Beyaz Fırın, marka değerini artıran unsurları titizlikle değerlendirmektedir.

Beyaz Fırın, müşteri ilişkilerini "insanların anılarıyla büyüyen bir marka" olma bilinciyle yönlendirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri geri bildirimlerine önem veren bir anlayışla, geçmişten gelen deneyimler ve köklü kültürü ile günümüzde güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Beyaz Fırın İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Beyaz Fırın firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %100

Beyaz Fırın İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Beyaz Fırın firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %100

Beyaz Fırın İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Beyaz Fırın firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Usta %50
Sevkiyat Şoförü %50

Beyaz Fırın İçin Şehir Dağılımı

Beyaz Fırın firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %100

Beyaz Fırın iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Beyaz Fırın" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur