facebook

Biotrend Enerji Yatırımları A.ş.

Biotrend Enerji Yatırımları A.ş. İş İlanları

Biotrend Enerji Yatırımları A.ş. İş Başvurusu

Biotrend Enerji Yatırımları A.ş.

Doğanlar Holding iştiraki olan Biotrend Enerji, 2017 yılında kurulmuş ve alternatif enerji üretimi alanında yatırımlar yapma misyonuna sahip olmasının yanı sıra, teknolojik olarak üretim ve uygulama merkezi olma hedefiyle faaliyet göstermektedir. Biotrend Enerji bünyesinde, 2022 yılı sonuna kadar devam eden yatırımlarla birlikte 11 entegre atık yönetimi ve Biyokütle Enerji Santrali (BES), 6 BES (biyokütle enerji santrali), 1 katı yakıt hazırlama ve 1 sera tesisi olmak üzere toplam 19 tesisi bulunmaktadır. Bu tesisler, 6 bölgede ve 11 ilde çöpleri elektriğe dönüştürerek yüz binlerce hanenin enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Biotrend Enerji, gelecek nesillere temiz ve sürdürülebilir bir dünya bırakma amacıyla sürekli olarak çalışmakta ve sektörün öncülerinden olma yolunda portföyünü genişletmektedir.

2022 yılı sonu itibarıyla, Biotrend Enerji'nin sahip olduğu ön lisans ve lisansların toplam gücü 181,3 MWe, kurulu gücü ise 99,2 MWe seviyesine ulaşmıştır.

Biotrend Enerji, lisans ve ön lisans güçleri ile kurulu güç kapasitesi açısından Türkiye biyokütle pazarının en büyük oyuncularından biri konumundadır.

Ana Bilgiler:

İl Sayısı: 11
Tesisi Sayısı: 19
Çalışan Sayısı: 583
GWh cinsinden Toplam Net Elektrik Üretimi: 531
Biotrend Enerji, Türkiye genelinde Entegre Katı Atık Yönetimi Hizmetleri, Enerji Üretimi, Atık Isı / Atıl Isı Kullanımı ve Karbon Sertifikası Üretimi ve Satışı gibi yatırımlara sahiptir.

3,1 milyon ton Atık Bertarafı, 6 milyon ton CO2 emisyon engelleme ve 450.000 hanenin enerji ihtiyacının karşılanması gibi başarılar elde etmektedir.

2023 yılının ilk çeyreği itibarıyla, Biotrend Enerji'nin 11 ilde ve 19 tesiste önlisansı alınmış ve yatırımları devam eden tesisleri bulunmaktadır.

Biotrend Enerji Yatırımları A.ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Biotrend Enerji Yatırımları A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur