Boyner Büyük Mağazacılık

Boyner Büyük Mağazacılık İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Boyner Büyük Mağazacılık İş Başvurusu

Boyner Büyük Mağazacılık

HAKKIMIZDA

“Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. O zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy'de ilk mağazasını açan Boyner, Ocak 2017 itibariyle bugün Türkiye'nin 37 ilinde 115 mağaza ile faaliyetini sürdürmektedir.

Boyner Mağazaları'nda, pek çok yerli ve yabancı markalı ürün, koşulsuz müşteri mutluluğu anlayışı ve uygun fiyat politikası ile "Boyner" çatısı altında, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Kocaeli, Antalya, Mersin, Çanakkale, Diyarbakır, Denizli, Konya, Trabzon, Kayseri, Eskişehir, Tekirdağ, Afyon, Manisa, Muğla, Balıkesir, Kars, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Kütahya, Kahramanmaraş, Rize, Samsun, Isparta, Kırıkkale, Sakarya, Şanlıurfa, Antakya, Malatya, Aydın ve Van olmak üzere Türkiye'nin 37 ilinde müşterilerle buluşmaktadır.

Adından aldığı güçle her yıl müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerindeki ürünlerle hizmet veren Boyner Mağazaları, 5.000’in üzerinde çalışanını da "takım ruhu" anlayışıyla sürekli eğiterek "koşulsuz müşteri mutluluğu" ilkesini sürdürüyor. Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.”

Boyner Büyük Mağazacılık iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Boyner Büyük Mağazacılık" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur