BUYRUK GROUP İş İlanları

BUYRUK GROUP İş Başvurusu

BUYRUK GROUP

BUYRUK GROUP, 1992 yılında faaliyete başlayan, özellikle metal, gıda, kimya, plastik, ilaç ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin esas işleri dışındaki diğer işlerini üstlenen bir kuruluştur.

BUYRUK GROUP, müşterilerinin asıl işleri olan üretim ve satışa konsantre olmalarını sağlamak için, bu işletmelerin içini temizlik, güvenlik, yemek, çamaşırhane, şoförlük, tıbbi destek, vb. hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde, müşteriler, esas işleri olan üretim ve satışa daha fazla odaklanabilmekte ve maliyet avantajları sağlayarak karlılıklarını ve rekabet güçlerini arttırabilmektedir.

BUYRUK GROUP, bu görevleri yürütürken, bünyemizdeki tüm personelin yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, özlük haklarını eksiksiz ve günü gününe yerine getirmektedir. Ayrıca, faaliyet konuları ile ilgili olarak İSO 9001:2000 ve TSE belgelerine sahiptir.

BUYRUK GROUP, tüm teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip etmekte ve hizmet veren personelini sürekli eğitim faaliyetleri ile kaliteli hizmeti yaşam biçimi olarak benimsemelerini sağlamak için yönlendirmektedir.

BUYRUK GROUP, dürüst, çağdaş ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir kuruluştur.

BUYRUK GROUP İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, BUYRUK GROUP firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %47.6
Hizmet %14.3
Plastik %14.3
Cam ve Seramik %4.8
Yalıtım %4.8
Diğer %14.3

BUYRUK GROUP İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, BUYRUK GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %39.1
Temizlik %21.7
Depo %17.4
Fabrika %13
Danışma %8.7

BUYRUK GROUP İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, BUYRUK GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %36.8
Temizlik Görevlisi %21.1
Eleman %10.5
Forklift Operatörü %10.5
Sevkiyat Elemanı %10.5
Diğer %10.5

BUYRUK GROUP İçin Şehir Dağılımı

BUYRUK GROUP firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %56.5
İstanbul Anadolu %34.8
Eskişehir %4.3
İstanbul Avrupa %4.3

BUYRUK GROUP iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Buyruk Group" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur