facebook

Bynogame Online Oyunlar

Bilgisayar / BT / Internet İzmir bynogame.com

Bynogame Online Oyunlar İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Bynogame Online Oyunlar

HAKKIMIZDA

ByNoGame, 2007 yılında İzmir’de kurulmuş dijital oyunlara ait ürün satışı yapan ve sektörünün lideri kurumsal bir şirkettir. Alexa verilerine göre http://www.bynogame.com Türkiye’de en çok ziyaret edilen ilk 300 web sitesi arasındadır.Türkiye’de dijital oyun pazarının gelişiminde de birçok yeniliğe ilk olarak imza atan ByNoGame, globalde de önemli bir yere sahiptir. Bu yıl, Avrupa'nın en prestijli listesi olan Top 100 Red Herring Europe'a adını yazdırmayı başarmış ve

Avrupa'nın en iyi 100 şirketinden biri olmuştur.Müşteri hizmetleri, marketing, operasyon, muhasebe, medya, mutfak,yazılım gibi departmanları ve 65 çalışanı ile sektörün en kaliteli, güçlü, profesyonel ve güvenilir ekibini bünyesinde barındırmaktadır. Eğer siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz!

Bizi daha yakından tanımak için : www.bynogame.com/ekip

Bynogame Online Oyunlar iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bynogame Online Oyunlar" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?