ÇETİN GROUP İş İlanları

ÇETİN GROUP İş Başvurusu

ÇETİN GROUP

Çetin Group konularında uzman kadrosu, 4500'e yakın çalışanı ile ülke genelinde 365 noktada hizmet vermektedir. Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz, İstanbul, Silivri, İzmir, Bolu ve Bursa'da Bölge Müdürlükleri, Ankara, Adana, Antalya ve Trabzon’da irtibat noktaları bulunmaktadır. Bünyesinde kendisine ve sektöre Özel Güvenlik Görevlisi yetiştiren 3 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu ile ileri teknoloji güvenlik sistemlerini izlemek ve uygulamak amacıyla oluşturulmuş Elektronik Güvenlik Sistemleri Birimi barındıran Çetin Özel Güvenlik, bu alanlarda tek olma özelliğini sürdürmektedir.

Çetin Group modern ve güvenilir bir firma olma anlayışı içerisinde; toplumun değer yargılarına ve iş ahlakı kurallarına bağlı kalarak, yasal yükümlülüklerini zamanında ve tam olarak yerine getiren, toplum içinde güvenilir bir firma olmayı amaçlamış, dürüstlük ve disiplin ortamında en kaliteli hizmeti en hesaplı şekilde müşterilerine vermeyi temel görev olarak benimsemiştir. Bu anlayış ile Yurt sathına yayılmış tüm müşterilerinin teveccühünü kazanarak, sektörde 13. yılını kutlamıştır.

Kaliteli hizmet ve personel eğitimi konusuna büyük önem veren Çetin Group, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği ve 14001 Çevre Belgelerine sahiptir.

ÇETİN GROUP İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, ÇETİN GROUP firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %45.6
Temizlik %26.3
Diğer %8.8
Denizcilik %7
Lojistik %5.3
Diğer %7

ÇETİN GROUP İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, ÇETİN GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %53.8
Temizlik %25
Fabrika %7.7
Depo %3.8
Lojistik %3.8
Diğer %5.8

ÇETİN GROUP İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, ÇETİN GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %54.2
Temizlik Görevlisi %22.9
Temizlik Şefi %4.2
Temizlik Hizmetleri Şefi %4.2
Güvenlik Müdürü %2.1
Diğer %12.5

ÇETİN GROUP İçin Şehir Dağılımı

ÇETİN GROUP firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %33.9
İstanbul Avrupa %32.1
Tekirdağ %17.9
İzmir %5.4
Kocaeli %3.6
Diğer %7.1

ÇETİN GROUP iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çetin Group" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur