DHL SUPPLY CHAIN

DHL SUPPLY CHAIN İş İlanları

DHL SUPPLY CHAIN İş Başvurusu

DHL SUPPLY CHAIN

DHL Lojistik Hizmetleri A.Ş

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. İş süreçlerini saygı çerçevesinde ve sonuç odaklı şekilde yürüten DHL, verdiği hizmetler ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. DHL’nin tedarik zinciri yönetimi ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain, müşterilerine sürdürülebilir rekabet avantajı sağlamak ve onların ürünlerini en hızlı ve etkin şekilde hedef teslimat noktasına ulaştırmak için tutkuyla hizmet vermektedir. DHL Supply Chain üstün tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, sektöre özel hizmetleri ile tüm tedarik zinciri boyunca, zorlayıcı müşteri ihtiyaçlarına, esnek ve sürdürülebilir çözümler geliştirmektedir.

DHL Supply Chain, dünyada 60’tan fazla ülkede, 2 bin 400 lokasyonda, 120 bin lojistik uzmanı ile 23 milyon m2 depolama alanında faaliyet göstermektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.


DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Toplam 2000’den fazla çalışanı ve 370 bin m2’yi aşan depolama alanı ile tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunmaktadır.

DHL SUPPLY CHAIN İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DHL SUPPLY CHAIN firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Lojistik %100

DHL SUPPLY CHAIN İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, DHL SUPPLY CHAIN firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %45.5
Lojistik %45.5
Paketleme %9.1

DHL SUPPLY CHAIN İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DHL SUPPLY CHAIN firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Depo Elemanı %30.8
İş Makinesi Operatörü %15.4
Dağıtım Şoförü %15.4
Sistem Operatörü %15.4
Üretim Elemanı %7.7
Diğer %15.4

DHL SUPPLY CHAIN İçin Şehir Dağılımı

DHL SUPPLY CHAIN firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %30.8
İstanbul Anadolu %23.1
Ankara %15.4
İzmir %15.4
İstanbul Avrupa %15.4

DHL SUPPLY CHAIN iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Dhl Supply Chaın" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur