Divan

Turizm İstanbul Anadolu divan.com.tr

Divan İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Divan

1956 yılından bu yana Koç Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu bünyesindeki yurtiçi ve yurtdışındaki otelleri ile konaklama sektöründe kalite ve lüks kavramına yeni bir tanım getiren Divan Otelleri, Divan Grubu’nun lokomotifi durumunda.
 
Divan denince akla ilk olarak oteller gelse de Divan markası içinde farklı hizmet sektörlerinde bulunan kendi başına önemli markalar da yer alıyor. Divan Grubu Restoranları, Ziyafet birimleri ve Stadyum operasyonlarında yetenekli şeflerinin özgün menüleri ile misafirlerini ağırlamakta.
 
Divan Grubu bünyesindeki önemli markalardan biri de Divan Pastaneleri’dir. Lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri konumundaki Divan Pastaneleri, gurme ürünleri ile konuklarına benzersiz tatlar sunmakta. Fırıncılıkta da büyümesini sürdüren Divan Grubu tüm Macrocenter ve bazı Migros’larda ve ayrıca Istanbul’da In Bakery by Divan markasıyla zengin ekmek çeşitleninden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara, leziz sandviçlerden mini pizzalara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.
 
Divan Grubu’nun atılım içinde olduğu farklı bir nokta da rezidanslar. Divan kalitesini rezidanslara aktaracak olan grup, bu konuda da bir hayli iddialı. Divan Grubu, kurulduğu günden bugüne her zaman kalite kavramının en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Divan denince akla gelen ilk tanımlardan biri olan kalite ve ardından gelen lüks kavramları Divan hizmeti ile birebir örtüşüyor. Kalite çizgisini bozmadan büyümeye devam eden Divan Grubu, sadece Koç Holding’in değil Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alıyor.
 
Otelleri, restoranları, pastaneleri, fırınları, ziyafet ve stadyum operasyonları ile hizmet kalitesini gözler önüne seren Divan Grubu, büyüme hamleleri ile de ilerleyen yıllar içinde hem çalışan sayısını hem de hizmet noktalarını artıracak ve Divan kalitesini daha fazla insana ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek.

Divan eşittir kalite...Undoubtedly, the starting point of Divan Group is Divan Istanbul. The name of the hotel, which is an important value for Divan Group and which was built with ıoo% Turkish labor and capital, was specified as “Divan” as a result of a competition that was organized among the notable men of letters and artists of those years. “Divan“ name proposed by the art critic Fikret Adil and journalist Ömer Sami Coşar and accepted by the jury, has been identified with quality over the years and has become an international brand founded with the opening of Divan Istanbul in 1956, Divan Group is among the most important brands of Koç Holding.
Divan Group has a firm position among the established brands of Turkey and owns 19 luxury hotels, three of which are located abroad. Divan Hotels in Istanbul, Adana, Ankara, Bursa, Tekirdag, Mugla, Eskişehir, Mersin, Erbil, Baku and Batumi have brought a new definition to the quality and luxury concepts in the hospitality industry and they are the flagship of the group.
Although the first thing that comes to mind when talking about Divan is its hotels, there are also important individual brands within Divan which operate in different service industries. Divan Group hosts its visitors with the unique menus prepared by its talented chef in independent and luxury restaurants across all Turkey, 3 banquet centers and 3 stadium operations.
One of the important brands within Divan Group is Divan Patisserie. Divan Patisseries have the leading position in the luxury chocolate and boutique patisserie concept in Turkey and their gourmet products offer unique tastes to the guests. Divan Patisseries offer their unique tastes in 14 points Istanbul and 3 points in Ankara. Divan Group continues to grow in bakery industry as well. It has a wide product range from rich types of bread to sweet and salty snack foods and from delicious sandwiches to small pizzas. It offers service in within all Macrocenter markets and some Migros markets, in addition to different points in Istanbul under the brand name “in Bakery by Divan”.
Another breakthrough for Divan Group is the residences. There are three residence projects in Istanbul and Gaziantep. The group, which will reflect the quality of Divan in the residences as well is highly ambitious about this subject.
Since its foundation, Divan Group has always been among the most important representatives of the concept of quality. One of the first definitions that comes to mind when talking about Divan is quality and the other is luxury. Both definitions match up with the service of Divan.
Divan Group keeps growing by maintaining its quality level, and is among the most important brands of not only Koç Holding but also Turkey. Divan Group displays its service quality in its hotels, restaurants, patisseries, bakeries, banquet centers and stadium operations. Through the years ahead, it will increase its number of employees and service points with the growth movements. Divan Group continues working with the aim of making Divan quality accessible by more and more people.
Divan equals quality.

Divan iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Divan" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?