facebook

Doğuş Hospitality & Retail

Doğuş Hospitality & Retail İş İlanları

Doğuş Hospitality & Retail İş Başvurusu

Doğuş Hospitality & Retail

Doğuş Hospitality & Retail Group, hayatı benzersiz bir deneyim haline getirmek amacıyla başarılı markaları ve yaşam tarzı hizmetlerini tek bir çatı altında toplar.

Daha iyiyi yapmak için yenilikçi bir yaklaşımla, Doğuş Group F&B, oteller, perakende ve seyahat & etkinlik yönetimi şirketlerini tek bir çatı altında bir araya getirerek çeşitli sektörler arasında maksimum sinerjiyi kullanmayı ve tüketicilere standartların üzerinde çözümler sunmayı hedefler.

Her faaliyet gösterdiği sektörde öncülük eden Doğuş Hospitality & Retail Group, insanlarda, anlarda ve yaşamda olağanüstü olanı ortaya çıkarmak amacıyla misafirlerine lüks ve küresel markalar sunmaya devam eder.

Gelişen markaların mirasını taşıyan Doğuş Hospitality & Retail, 21 ülkede 46'dan fazla şehirde 250'den fazla konumda hizmet verirken uluslararası ortaklıkları aracılığıyla küresel pazardaki konumunu güçlendirmeye devam ederken Türkiye için yeni değerler yaratmaktadır.

Doğuş Hospitality & Retail iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Doğuş Hospitality & Retail" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur