facebook

Dolphin Spor Center

Hizmet Ankara spordolphin.net

Dolphin Spor Center İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Dolphin Spor Center

Spor Dolphin sağlıklı yaşam kulübü 2004 yılında Eryaman ve civarı bölgede sektörün ilk sağlıklı yaşam kulübü olması ile spor alanında öncülük kazanmıştır. Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü Eryaman Evleri sitesi mevkiinde kolay ulaşımı sayesinde çeşitli bölgelerden gelen ziyaretçilerine rahat ulaşılabilen pratik bir güzergâh sunuyor.

Spor Dolphin sağlıklı yaşam kulübü bünyesinde son teknoloji Fitness ve Cardiovasküler egzersiz aletleri kapalı ve açık yüzme havuzu Pilates, Aeorobik, Step, Kalp Yogası, Kudo modern dans beslenme koçluğu ve birebirde birçok özel dersler sayesinde sizlere güvenli bir ortam sunuyor. Hijyeni her zaman ön planda tutarak hem kapalı hem de açık mekânlarda tüm spor aktivitelerinizi vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal yaşam projesi sunan Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü aynı zamanda tecrübeli ilgili istikrarlı eğitmen ve hizmet kadrosu eşliğinde üstelik şehrin en nezih bölgesinde bu hizmetleri sunuyor.4000 m2 kapalı 1500 m2 açık spor alanları ve gerekli ekipmanlarıyla fiziki ortam olarak ta yaşamı kolaylaştıran Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü sizlere sporu yaşam tarzı haline getirerek vazgeçilmezlerinize eklemeyi hedefliyor.

Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Kulübü gündelik telaşların arasında ihtiyacı olanlara da Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı ve Jakuzi gibi meditasyon modelleri sunuyor

Çocuklarımızda unutmadığımız tesisimizde 4-16 yaş guruplar arasında keyif alabileceği aktivitelerle Bale, Jimnastik, Kudo yüzme kursları ve birebir özel derseler de sunmaktadır. Amaçlamış olduğumuz çocuklarımızın fiziksel yönden aktif yaşamın önemini erken yaşta kavraması ve spor bilincini benimsemesidir.

Tesisimiz tüm bu hizmetleri Hafta içi 06:00 /23:00 Hafta sonu 08:00/23:00 arasında sınırsız sunmaktadır.

Dolphin Spor Center iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Dolphin Spor Center" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?