Domino's Pizza İş İlanları

Domino's Pizza İş Başvurusu

Domino's Pizza

1996 yılında Türkiye'de ilk şubesini Ulus'ta açan Domino's Pizza Türkiye, şu an 500’e yakın şube ile hizmet vermektedir. Dünya'daki 10000. şubeyi Türkiye'de açmanın gururunu taşıyan Domino's Pizza Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundadır.

Domino's Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne "evlere servis" anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile 20 yıldır sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise "Anında Bedava" garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz.

Pizza Restaurantları A.Ş.'ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlüğümüzün sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. “İşimiz Hayatımız” konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 4500'den fazla çalışanımızla sağlarız.

Domino's Pizza İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Domino's Pizza firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %66.9
Hızlı Tüketim Malları %25.3
Üretim %7.2
Restorancılık %0.6

Domino's Pizza İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Domino's Pizza firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Yiyecek / İçecek %31.5
Restoran %23.2
Gıda %21.4
Destek Hizmetleri %11.3
Restorasyon %4.2
Diğer %8.3

Domino's Pizza İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Domino's Pizza firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kurye %26.2
Yönetici Adayı %19.5
Moto Kurye %12.3
Ekip Üyesi %11.3
Pizza Ustası %8.7
Diğer %22.1

Domino's Pizza İçin Şehir Dağılımı

Domino's Pizza firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %49.2
İstanbul Anadolu %16.9
Bursa %10.4
İzmir %8.2
Ankara %7.1
Diğer %8.2

Domino's Pizza iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Domino's Pizza" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur