Efora İnsan Kaynakları

Efora İnsan Kaynakları İş İlanları

Efora İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Efora İnsan Kaynakları

Türkiye'de 5. yılını doldurmuş bir insan kaynakları şirketiyiz.Gümüşay Grup olarak insan kaynakları alanında Personel Seçme ve İşe Yerleştirme, Bordro Yönetimi, Geçici İstihdam konusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, onların beklentileri ile belirler ve çözümler geliştiririz.Uzun dönemli çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin insan kaynakları alanında en yakın iş ortağı oluruz.Gelişmiş Teknolojik alt yapımız ile çalışmalarımızı her gün daha iyiye ulaştırmak için çaba gösteririz.Teknik Bordro Yönetimi konusunda müşterilerimize hatasız hizmet ve danışmanlık veririz.Ajans M markası ile Kaynak Geliştirme alanında Türkiye'de lider konumdayız.Türkiye'de yılda 1.500 kişinin üzerinde işe alım gerçekleştirirken, tüm operasyonlarımızda insan odaklı davranırız.Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda uyguladığımız sistem ve yöntemleri ile fark yaratan hizmet anlayışına sahibiz.Bilgi, beceri, değerlerimiz ve stratejilerimiz ile sürekli büyüyen ve gelişen bir şirketiz.5.000 kişinin üzerindeki aday veritabanımızla; İşe Alım Seçme ve İşe Yerleştirme, Dönemsel / Daimi Personel ve Bordrolama hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Efora İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018 tarih ve 959 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Efora İnsan Kaynakları İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Efora İnsan Kaynakları firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Lojistik %50.4
E-Ticaret %13.9
Otomotiv %7
Kimya %5.2
Üretim %5.2
Diğer %18.3

Efora İnsan Kaynakları İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Efora İnsan Kaynakları firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %34.9
Kargo %14.7
E-Ticaret %9.2
Şube %9.2
Metal %8.3
Diğer %23.9

Efora İnsan Kaynakları İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Efora İnsan Kaynakları firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Depo Elemanı %30.5
Eleman %9.5
Kargo Operatörü %9.5
Takım Lideri %5.7
Paketleme Elemanı %5.7
Diğer %39

Efora İnsan Kaynakları İçin Şehir Dağılımı

Efora İnsan Kaynakları firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %36.4
İstanbul Anadolu %14
Mersin %6.6
Konya %5
İstanbul Avrupa %5
Diğer %33.1

Efora İnsan Kaynakları iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Efora İnsan Kaynakları" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur