EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Danışmanlık Kocaeli gumusaygrup.com
EFORA İNSAN KAYNAKLARI İş İlanları
Hakkında

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Türkiye'de 5. yılını doldurmuş bir insan kaynakları şirketiyiz.Gümüşay Grup olarak insan kaynakları alanında Personel Seçme ve İşe Yerleştirme, Bordro Yönetimi, Geçici İstihdam konusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, onların beklentileri ile belirler ve çözümler geliştiririz.Uzun dönemli çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin insan kaynakları alanında en yakın iş ortağı oluruz.Gelişmiş Teknolojik alt yapımız ile çalışmalarımızı her gün daha iyiye ulaştırmak için çaba gösteririz.Teknik Bordro Yönetimi konusunda müşterilerimize hatasız hizmet ve danışmanlık veririz.Ajans M markası ile Kaynak Geliştirme alanında Türkiye'de lider konumdayız.Türkiye'de yılda 1.500 kişinin üzerinde işe alım gerçekleştirirken, tüm operasyonlarımızda insan odaklı davranırız.Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda uyguladığımız sistem ve yöntemleri ile fark yaratan hizmet anlayışına sahibiz.Bilgi, beceri, değerlerimiz ve stratejilerimiz ile sürekli büyüyen ve gelişen bir şirketiz.5.000 kişinin üzerindeki aday veritabanımızla; İşe Alım Seçme ve İşe Yerleştirme, Dönemsel / Daimi Personel ve Bordrolama hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI, Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018 tarih ve 959 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?