facebook

Eminevim İş İlanları

Eminevim İş Başvurusu

Eminevim

“1991 yılında kurucumuz merhum A. Emin Üstün’ün, dönemin ekonomik koşullarında araç almak için zorlanan birkaç arkadaşıyla birlikte bir araya gelerek “sırayla otomobil sahibi olmanın” yolunu açan girişimi, 30 yılı aşkın süre içinde pek çok önemli aşamadan geçerek bugün ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan “Tasarruf Finansman Sektörü”ne dönüştü.

Tasarruf finansman şirketlerinin 2020 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) düzenleme ve denetim yetkisi altına alınması ile ülkemizin önemli finans sektörü oyuncuları arasındaki yerini alan Eminevim, bugün ülke genelindeki 118 şubesi, 1500’e yakın çalışanı ve yüzde 50’den fazla pazar payı ile sektörün lideri konumunda bulunuyor.

Bugüne kadar on binlerce aileye dokunan ve 220 bini aşkın ailenin hedeflerine ulaşmasını sağlayan Eminevim, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak en iyi deneyimi sunma anlayışıyla ilerlerken bu yaklaşımıyla 2021 ve 2022 yıllarında A.C.E. Awards Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde konut ve otomobil kategorilerinde Diamond ödüllerine layık görüldü.

Eminevim, geride kalan 30 yıllık sürede olduğu gibi bundan sonraki dönemde de kurucusu olduğu tasarruf finansman sektörünü güven odağında büyütmeye ve sektöre liderlik etmeye devam edecek.”

Eminevim iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Eminevim" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur