Eve Shop İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Eve Shop İş Başvurusu

Eve Shop

EVE ve eveshop.com.tr, Nisan 2015'te ilk mağazasını açarak kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini herkes için erişilebilir hale getirme amacıyla kuruldu. Sadece 1,5 yıl sonra eveshop.com.tr ile e-ticaret sitesini hayata geçirdik. Kadın istihdamına katkı sağlamak için kurulduğumuz günden bu yana %90'ın üzerinde kadın istihdamı hedefimizi sürdürüyoruz.

Güçlü bir yatırımcı grubunun desteğiyle, Turgut Aydın Holding tarafından kurulan EVE Mağazacılık ve eveshop.com.tr, perakende, sağlık, tekstil ve diğer birçok sektörde olduğu gibi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde de müşterilerine en kaliteli, güncel ve en çok aranan ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Her gün projeler geliştirerek, müşterilerimize çevrimiçi (online) ve çevrimdışı (offline) mağazalarımızda en iyi müşteri deneyimini sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Eve Shop iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Eve Shop" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur