Fillo Logistics İş İlanları

Fillo Logistics İş Başvurusu

Fillo Logistics

1998'de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ilebirleşerek FİLLO LOGISTICS olarak yeniden yapılanmıştır.

35 yıllık ARAS tecrübesi altında bu iki kuruluşun gücü,iş ortaklarına tedarik zincirinde daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak hizmetleri rahatlıkla sunabilecek şekilde bir araya getirilmiştir.

FilloLogistics, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 18 Crossdock, 5.000 araçlık filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve 4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan FilloLogistics , hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Fillo Logistics İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Fillo Logistics firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Lojistik %84.6
Nakliyat / Taşımacılık %7.7
Kargo %7.7

Fillo Logistics İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Fillo Logistics firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Lojistik %72.7
Kargo %18.2
Operasyon %9.1

Fillo Logistics İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Fillo Logistics firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kurye %63.6
Kargo Şoförü %18.2
Şoför %9.1
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu %9.1

Fillo Logistics İçin Şehir Dağılımı

Fillo Logistics firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Erzurum %27.3
Trabzon %18.2
İstanbul Avrupa %18.2
Bursa %9.1
Samsun %9.1
Diğer %18.2

Fillo Logistics iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Fillo Logistics" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur