Fillo Logistics

Lojistik İstanbul Anadolu fillo.com.tr
Fillo Logistics İş İlanları
Hakkında

Fillo Logistics

1998'de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ilebirleşerek FİLLO LOGISTICS olarak yeniden yapılanmıştır.

35 yıllık ARAS tecrübesi altında bu iki kuruluşun gücü,iş ortaklarına tedarik zincirinde daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak hizmetleri rahatlıkla sunabilecek şekilde bir araya getirilmiştir.

FilloLogistics, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 18 Crossdock, 5.000 araçlık filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve 4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan FilloLogistics , hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Fillo Logistics iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?