facebook

Fuga Mobilya İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Fuga Mobilya İş Başvurusu

Fuga Mobilya

Fuga Mobilya, sektörde 30 yılı aşkın süredir sürdürülebilir bir gelecek için öncü rol oynuyor. Estetik ve çağdaş tasarımları, alanında uzman insan kaynağı ve zanaatkar dokunuşuna sahip üretim gücüyle sektöre yön veriyoruz.

Dünya genelinde 5 kıtada 9 ülkede 22 mağazamız ve 30'dan fazla iş ortağımızla uluslararası bir satış ağına sahibiz. Tutarlı tasarım çizgisi ve her yıl eklediğimiz 50'den fazla yeni tasarım ile ürün yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.

Kocaeli'deki fabrikamızda %100 öz sermaye ile yerli ve adil üretimi esas alarak çalışıyoruz. 10.000 m²'nin üzerindeki üretim alanımızda 200'den fazla personelimizle üretim ve dağıtım operasyonlarımızı kendi başımıza yürütüyoruz.

Fuga Mobilya, 1991 yılından beri dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün, çağdaş ve estetik tasarımlarıyla globalde büyük projelere imza atarak sektördeki önemimizi ve gücümüzü vurgulamaya devam ediyoruz.

Fuga Mobilya iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Fuga Mobilya" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur