G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İş İlanları

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İş Başvurusu

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş

G4S, dünyanın lider güvenlik şirketi olarak, teknoloji entegre güvenlik çözümleri ve uzman kadrosuyla öne çıkmaktadır. Türkiye'de 30 yıldır faaliyet gösteren G4S, güvenlik sektöründe temsilcisi ve öncü konumdadır.

G4S, 400'ün üzerinde firma ve 500'ün üzerinde iş yerinde, 5188 sayılı kanuna uygun olarak yerleştirilen 4000'den fazla güvenlik profesyoneliyle hizmet vermektedir. Şirketimiz, kaliteden ödün vermeden milli projelerin hayata geçirilmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. 100 yıllık küresel bilgi birikimini arkasına alarak, sektörün liderleri olan iş ortaklarımızın tüm güvenlik ihtiyaçlarını tek bir adresten karşılamaktayız.

Amacımız, dünya genelinde milyonlarca insanın refahını ve huzurunu korumak, daha güvenli ve gelişmiş çalışma ve yaşam alanları oluşturmaya yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda, güvenlik çözümlerimizi en son teknolojilerle entegre ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

G4S olarak, güvenlik sektöründeki lider konumumuzun sorumluluğunu taşıyoruz ve müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunma misyonuyla hareket ediyoruz. Uzman kadromuz, sürekli olarak güncellenen bilgi ve becerilerle donatılmıştır ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için çalışmaktadır.

G4S, güvenlik alanında yenilikleri takip eden, sürekli gelişen ve değişen bir şirkettir. Müşterilerimizin güvenliğini sağlamak, onlara huzurlu bir ortam sunmak ve işlerini sorunsuz bir şekilde yürütmelerini sağlamak için varız.

Güvenliğinizi ön planda tutan, profesyonel ve güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız, G4S sizin için doğru adres. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunma vizyonuyla, güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız.

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %84.6
Otelcilik %7.7
Üretim %7.7

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %90.9
Bordro %9.1

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %70
Güvenlik Amiri %20
Güvenlik Vardiya Amiri %10

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş İçin Şehir Dağılımı

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Ankara %15.8
İzmir %15.8
Hatay %10.5
Mersin %10.5
İstanbul Avrupa %10.5
Diğer %36.8

G4S GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "G4s Güvenlik Hizmetleri A. Ş" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur