Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İş İlanları

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İş Başvurusu

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

1995 yılından bu yana, GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş. olarak, koruma ve güvenlik hizmetlerini en üst düzeyde sağlamak amacıyla, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası gerekliliklerine uygun bir alt yapı ve kadro ile faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz, %100 yerli sermaye ile kurulmuş olup, sektördeki köklü ve güvenilir yapısıyla dikkat çekmektedir.

AVM, site, fabrika, holding gibi çeşitli mekânlarda, toplantı ve konferans güvenliği, güvenlik danışmanlığı ve risk analizi hazırlığı gibi geniş bir hizmet yelpazesinde yer almaktayız. Ayrıca, CCTV sistem entegrasyonu gibi teknolojik hizmetlerimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Gelişen şehircilik anlayışı ve yaşam şartlarının değişimiyle birlikte artan güvenlik ihtiyaçlarını, çağımızın gerekliliklerine uygun, müşteri odaklı çözümlerle karşılamaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamayı hedeflemektedir.

Eğitimli ve uzman kadromuz, gelişen güvenlik teknolojilerini, müşterilerimizin ve projelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun şekilde planlayarak, sorumluluk bilinci ve yüksek iş disiplini ile güvenli bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlamaktadır. GENSER Güvenlik Sistemleri A.Ş. olarak, hizmet verdiğimiz her alanda, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %54.5
Savunma / Güvenlik %36.4
Otelcilik %9.1

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %100

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %50
Görevli %25
Eleman %16.7
Güvenlik Amiri %8.3

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %50
İstanbul Anadolu %37.5
Kocaeli %12.5

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur