facebook

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Güvenlik İstanbul Avrupa

İş İlanları

Hakkında

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. 1995 yılından itibaren koruma ve güvenlik hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesi için alt yapısını ve kadrosunu 5188 sayılı özel güvenlik yasası’nın ön gördüğü çerçevede tamamlamış olan şirketimiz; AVM, Site, Fabrika, Holding, Toplantı ve Konferans, Denetim güvenliği ile koruma güvenlik ve hizmetleri, Güvenlik Danışmanlığı ve Risk Analizi Hazırlanması, CCTV Sistem Entegrasyonu hizmet sahalarında yer almaktadır.
Huzurlu, güvenli ortam ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen şirketimiz, çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?