Gİ GROUP İş İlanları

Gİ GROUP İş Başvurusu

Gİ GROUP

GI GROUP HAKKINDA

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Grubumuz hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlık ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir.
Kendi ofislerimiz ve stratejik iş ortaklıklarımız dahilinde, Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 40'dan fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.
“Staffing Industry Analysts’’ tarafından küresel olarak en büyük istihdam firmalarından biri olarak gösterilen Gi Group, aynı zamanda Özel İstihdam Büroları Uluslararası Konfederasyonu CIETT’in Küresel Kurumsal Üyesidir.
2015 yılında Gi Group 12.000’in üzerinde şirkete hizmet vererek, 1.600 milyon Euro Ciroya ulaşmıştır.
Her türlü istihdam talebine hizmet verebilecek durumda olan grubumuz, uzmanlaşmış bölümleri ile yerel ve uluslararası ekipleri aracılığıyla küresel çözümler üreterek (örneğin Yerinde Yönetim Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi) büyük ve çok uluslu kuruluşlar için güçlü bir uzmanlık birikimi geliştirmiştir.

Gİ GROUP, Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Gİ GROUP İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Gİ GROUP firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Üretim %24.6
Otomotiv %13.1
Gıda %8.2
Sigortacılık %6.6
Havalandırma %3.3
Diğer %44.3

Gİ GROUP İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Gİ GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %27.1
Depo %10.2
Bakım Onarım %6.8
Mağaza Satış %5.1
Otomotiv %5.1
Diğer %45.8

Gİ GROUP İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Gİ GROUP firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Üretim Elemanı %18.5
Depo Elemanı %9.3
Elektrik Bakım Teknisyeni %5.6
Gıda Üretim Elemanı %5.6
Mağaza Satış Danışmanı %5.6
Diğer %55.6

Gİ GROUP İçin Şehir Dağılımı

Gİ GROUP firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %27
Kocaeli %16.2
İstanbul Avrupa %10.8
İzmir %9.5
Ankara %6.8
Diğer %29.7

Gİ GROUP iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gi Group" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur