facebook

Göl Ayakkabı ( Sail Lakers )

Ayakkabıcılık İstanbul Avrupa saillakers.com.tr

Göl Ayakkabı ( Sail Lakers ) İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Göl Ayakkabı ( Sail Lakers )

Saillakers ın isim ve üretim hakkına sahip olan Göl ayakkabı sanayi 1958 yılında kurulmuştur.Yarım asırdan fazla üretim tecrübesine sahiptir üretim sistemi ve makine parkuru sayesinde dünyadaki tüm markalarla yarışabilecek kalitede üretim yapmaktadır. Üretiminde Hakiki deri ve birinci kalite deriler kullanılırken, diğer destekleyici ve deformasyonu önleyici malzemeler italyadan ithal edilerek kullanılmaktadır.Türkiye de markalaşmış neredeyse tüm mağazalara kolleksiyonda hazırlayarak üretim yapan saillakers sağlık,rahatlık ve kaliteyi herzaman birinci sırada tutmuştur.Dünyadaki tüm moda trendlerini merkezinden takip eden profesyonel stilist grubu ,modayı her zaman Avrupa markaları ile aynı anda hatta bazı sezonlarda daha erken müşterilerine sunmuştur. Her geçen gün bayi ağı artarak büyüyen Saillakers 300 den fazla yurt içi ve yurdışı satış noktaları ile Türkiye'nin ayakkabı sanayisinin haklı gururu olmaya devam edecektir.

Göl Ayakkabı ( Sail Lakers ) iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Göl Ayakkabı ( Sail Lakers ) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?