facebook

Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet İstanbul Avrupa gonca.com.tr

Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri

GONCA GRUBU... 1988...
1988 kuruluş yıllarında önceleri birkaç müşteri ve sınırlı kadrosuyla çalışmalarını sürdürdü. Daha sonra yeniden yapılanarak ürettiği Dokunmatik Ekran Çözümleri, Kiosk Çözümleri ve özel Kurumsal yazılımlar ile sektörün öncüleri arasında yerini aldı.
GONCA GRUBU ; Diğer iletişim alanlarını (İnfo Kiosk, Otel Çözümleri, Araç Filo Takip Sistemi, Kurumsal Kaynak Operasyon Yönetimi , Kalite Takip Yönetimi vb... ) kapsayan yazılımlarının, kavramsal tasarımlarını hazırlar, planlar, uygular ya da müşterisinin adına hazırlayıp denetimini yapar. Sektörel anahtar teslim projeler üretir.

Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gonca Grubu Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?