facebook

GURMEPACK

Gıda İstanbul Avrupa

Hakkında

GURMEPACK

Gurmepack; 2020 yılında İstanbul Avcılar’da 5000 metrekarede ülkenin en büyük paket yemek üretim tesisini kurulmuş, kaliteli ve sağlıklı yemek üretimi için gıda sektörünün en ileri teknolojik ekipmanları ve makine parkuru kullanılarak üretim alanı oluşturulmuştur.
Koruyucu ve katkı maddesi içermeden, özel bir vakumlama sistemiyle +4 derecede uygun koşullarda saklandığında 28 gün raf ömrü olan, Türkiye’nin önde gelen şeflerinin reçeteleriyle hazırlanmış tek kullanımlık ambalajlarda anında tüketime hazır veya mikrodalga kullanımına uygun üretilmiş sağlıklı yemeklerdir.
Uzman ve deneyimli gıda mühendisleri tarafından gıda güvenliği yönetmeliğine göre düzenli periyodlarda paket yemeklerimizin denetlemesi ve analizleri yapılmaktadır.

GURMEPACK iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gurmepack" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?