Gürmetal Hassas Döküm

Diğer İstanbul Anadolu gurmetal.com.tr
Hakkında

Gürmetal Hassas Döküm

İstanbul Tuzla’daki 7.500 m2’lik fabrikasında 250 kişilik mavi yaka kadrosuyla, havacılık ve savunma sanayi ağırlık üretim faaliyetlerini sürdüren Gür Metal, 1990 yılında Dr. Müh. İ. Gürsel Yardımcı tarafından kuruldu. Gür Metal, teknik olanakları ve üretim kapasitesiyle Türk Sanayisinin hizmetinde olduğu kadar, ihracat potansiyeliyle de uluslararası şirketlerle işbirliği içindedir. Gür Metal’in müşterileri arasında dünyanın ve
Türkiye’nin en önde gelen havacılık kuruluşları yer almaktadır. Gür Metal, 2009 yılından beri
AS/EN 9100 belgesine sahip olup, bu kalite standartları anlayışı içinde üretiminin %60’ını Avrupa’ya, özellikle Almanya ve Fransa’ya ihraç etmektedir.

Gür Metal, günde dört tona ulaşan döküm kapasitesiyle, ağırlıkları 1 gr’dan 80kg’a, boyutları 1 mm’den 800mm’ye kadar değişen 2000 adedin üzerindeki farklı parçayı; havacılık, otomotiv, tıp ve ortopedi, vana ve pompa, silah ve savunma endüstrilerine yönelik olarak tüm sektörlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde hassasiyetle ve özenle üretmektedir. Döküm malzemeleri çelik, paslanmaz çelik, özel alaşımlar ve alüminyumdur.

Gürmetal Hassas Döküm iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?