facebook

Gürmetal Hassas Döküm

Diğer İstanbul Anadolu gurmetal.com.tr

Gürmetal Hassas Döküm İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Gürmetal Hassas Döküm

İstanbul Tuzla’daki 7.500 m2’lik fabrikasında 250 kişilik mavi yaka kadrosuyla, havacılık ve savunma sanayi ağırlık üretim faaliyetlerini sürdüren Gür Metal, 1990 yılında Dr. Müh. İ. Gürsel Yardımcı tarafından kuruldu. Gür Metal, teknik olanakları ve üretim kapasitesiyle Türk Sanayisinin hizmetinde olduğu kadar, ihracat potansiyeliyle de uluslararası şirketlerle işbirliği içindedir. Gür Metal’in müşterileri arasında dünyanın ve
Türkiye’nin en önde gelen havacılık kuruluşları yer almaktadır. Gür Metal, 2009 yılından beri
AS/EN 9100 belgesine sahip olup, bu kalite standartları anlayışı içinde üretiminin %60’ını Avrupa’ya, özellikle Almanya ve Fransa’ya ihraç etmektedir.

Gür Metal, günde dört tona ulaşan döküm kapasitesiyle, ağırlıkları 1 gr’dan 80kg’a, boyutları 1 mm’den 800mm’ye kadar değişen 2000 adedin üzerindeki farklı parçayı; havacılık, otomotiv, tıp ve ortopedi, vana ve pompa, silah ve savunma endüstrilerine yönelik olarak tüm sektörlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde hassasiyetle ve özenle üretmektedir. Döküm malzemeleri çelik, paslanmaz çelik, özel alaşımlar ve alüminyumdur.

Gürmetal Hassas Döküm iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gürmetal Hassas Döküm" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?