facebook

Gürsa Oluklu Mukavva

Ambalaj ve Kağıt İstanbul Avrupa

Gürsa Oluklu Mukavva İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Gürsa Oluklu Mukavva

Gürsa Oluklu Mukavva Koli, 1970 yılında Ece Oluklu olarak sektördeki faaliyetlerine başlamış, geçen yıllar içerisinde değişen ismi ile beraber teknolojisini ve üretim kapasitesini genişleterek sürekli büyüyen müşteri portföyüne ve fark oluşturan hizmet kalitesine ulaştırmıştır.

Gürsa, üretimini gerçekleştirdiği ürünlere ait tüm işlemleri kendi imalatında yürütmekte olan kompleks bir tesise sahiptir ve bünyesinde B, C ve B+C olmak üzere 3 dalga türü; beyaz-testliner, kraft-liner, saman fluting, test-liner olmak üzere 4 farklı kağıt türü ve farklı gramajlarda oluklu mukavva safiha ve koli üretimi gerçekleştirmektedir.

Gürsa Oluklu Mukavva iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gürsa Oluklu Mukavva" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?