Hakmar Mağazacılık İş İlanları

Hakmar Mağazacılık İş Başvurusu

Hakmar Mağazacılık

HAKMAR, discount mağazacılık sektöründe güçlü bir tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle öne çıkan bir kuruluştur. 2007 yılında Pendik Esenyalı'da ilk şubesini açarak HAKMAR Mağazacılık olarak faaliyetlerine başlamıştır.

HAKMAR, sağlam bir kurumsal yapılanma ile güçlü ve güvenli ticari gelişimini sürdürmektedir. Bu çerçevede HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık operasyonlarını ayrıştırarak Pendik Güllübağlar Mahallesi'nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

Kısa sürede birçok alanda üretim yapmaya başlayan HAKMAR, kendi kurumsal yapısını oluşturarak özgün şirket kültürünü benimsemiş ve ticari ilişkilerde iş ortaklığına önem vermiştir. Faaliyet alanı dışında ticareti ön planda tutarak, hammadde fiyatlarındaki artış veya azalışlarda müşteriye güven aşılamıştır. Bu bilinçli ve sağlam temellere dayanan organizasyon, sektörde istikrarlı bir şekilde söz sahibi olmuş ve bölgesel firmalar arasında aranan bir marka haline gelerek halkın güvenini kazanmıştır.

HAKMAR Mağazacılık, discount mağazacılık sektörünü analiz ederek avantajlı yönlerini benimsemiş ve geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar yaratmıştır. Her biriminde uyumluluk ve güvene dayalı bir organizasyonu hayata geçirerek sektöre özgü bir başarı elde etmiştir.

Hakmar Mağazacılık İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hakmar Mağazacılık firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Mağazacılık / Perakendecilik %74.3
Gıda %14.3
Lojistik %5.7
Dağıtım %2.9
E-Ticaret %2.9

Hakmar Mağazacılık İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Hakmar Mağazacılık firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Mağaza %56.3
Depo %15.6
Satış %14.1
Mağaza Satış %3.1
Perakende %3.1
Diğer %7.8

Hakmar Mağazacılık İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hakmar Mağazacılık firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Mağaza Personeli %31.4
Market Elemanı %24.3
Personel %12.9
Satış Danışmanı %7.1
Depo Elemanı %7.1
Diğer %17.1

Hakmar Mağazacılık İçin Şehir Dağılımı

Hakmar Mağazacılık firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %56.3
Kocaeli %31
Sakarya %7
Bilecik %2.8
Yalova %2.8

Hakmar Mağazacılık iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Hakmar Mağazacılık" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur