facebook

HD Holding İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

HD Holding İş Başvurusu

HD Holding

Herkesin tanıdığı ve alışık olduğu iskender lezzetini istediği zaman, güvendiği bir mekânda, uygun fiyatlarla ve içi rahat bir şekilde yiyebilmesi için yola çıktık." Diyerek, 23 Haziran 1995'te lezzet dolu bir yolculuğa adım attık. İskender'i alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle sunan ilk marka olarak başladığımız bu serüvende, bugün HD Holding olarak Türkiye'nin dört bir yanında 50'den fazla ilde 300'e yakın restoranımızla yılda 40 milyon misafirimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Uzmanlığımız ve eşsiz lezzetlerimizle tüm misafirlerimizi buluşturma amacıyla ilerliyoruz.

Geleneksel sunumumuz, lezzet dolu iskenderimiz ve işini severek ve güleryüzle yapan ekibimiz sayesinde, 2017, 2018, 2019 ve 2022 yıllarında Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Derneği tarafından düzenlenen 1 Numaralı Markalar ödül töreninde "Restoran" kategorisinde birinci seçildik. Her zaman daha iyisine ulaşmayı hedefleyerek, Türk halkını eşsiz geleneksel iskender lezzetiyle avantajlı bir şekilde buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

HD Holding iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Hd Holding" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur