Hedef Güvenlik İş İlanları

Hedef Güvenlik İş Başvurusu

Hedef Güvenlik

13.07.1998 tarihinde kurulmuş olan Şirketimizin; İstanbul, Gebze, Ankara, İzmir, Samsun, Antalya, Manisa ve Özel Projeler Müdürlüğü ile birlikte toplam 8 Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır. Oluşturulan bu organizasyon yapısı ile ülke genelindeki 7 coğrafi bölge ve 65'ten fazla ilde ( Adana, Antalya, Ankara, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Konya, Karaman, Kırıkkale, Manisa, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Tekirdağ, Van, Zonguldak... ) Özel Güvenlik hizmeti yürütülmektedir.

Hizmet vermiş olduğumuz firmalarda görevlendirilen her personelin; seçimi, eğitimi, denetimi, hizmet ile ilgili risklerin belirlenmesi ve raporlanması, proseslerin belirlenmesi, görev prosedür talimatlarının oluşturulması, yasal süreçlerin takibi oluşturulan dürüst, çalışkan, tecrübeli ve işinin uzmanı yönetim kadro yapısı ile sağlanmaktadır. Bununla birlikte tesislerde acil gelişen her türlü olaya zamanında ve doğru müdahalelerde bulunan, önleyici her türlü tedbiri alan, yerinde ve zamanında çözüm önerileri sunan bir anlayışla hizmet yürütülmektedir. Güvenliğin sürekli ve devamlı bir faaliyet olduğunun bilinci ile zaman gözetilmeden yapılan müdahaleler ile de güvenlik personeli sürekli dinamik ve göreve hazır tutulmaktadır.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un gereksinimlerini yerine getirmiş ve Kanunun istemiş olduğu şartlara haiz, ayrıca şirket standartlarımıza uygun olarak seçilen personellerden bir havuz oluşturulmaktadır. Havuz personelimizin her birine dikkat-algılama-görme, sayısal, sözel ve psikolojik testler uygulanmakta ve bu testler sonucunda başarı sıraları oluşturulmaktadır.

Başarı sıralamasına göre projede görev yapacak personel sayısı dikkate alınarak kadrolar oluşturulmaktadır. Kadrolar idare ile tanıştırılarak onaya müteakip görevlendirilmektedir. İdarelerimizin talep etmesi halinde görevlendirilecek personel sayısından daha fazla personel sayısı belirlenerek idare ile görüştürülebilmekte, idarenin nihai seçimine müteakip görevlendirmeler gerçekleştirilmektedir.

Sisteme kazandırılan personellerimize planlı programlarımız dâhilinde; Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları, Güvenlik Tedbirleri, Güvenlik Sistem ve Cihazları, Temel İlk Yardım, Olay Yeri Koruma, Yangın Güvenliği ve Tabii Afetlerde Müdahale Tarzı, Patlayıcı Maddeler, Kalabalık Yönetimi, Kişi Koruma, Uyuşturucu Maddeler, Sabotaj ve Sabotajlara Karşı Koyma, Genel Kollukla İlişkiler ve Etkili İletişim gibi Mesleki Gelişim, Hayatta Başarılı Olmanın Yolları, İş İlişkileri ve Problemleri, Liderlik, Kişisel Zaman Yönetimi, Ekip Performansı, Hizmet Anlayışı, Stres Yönetimi ve Müşterilerinizi Gülümsetin gibi Kişisel Gelişim konularında eğitimler verilmektedir.

Verilen eğitimlerimizin etkinliğinin ve yazılı prosedür – talimatlar çerçevesinde iş süreçlerimizin yürütülüp yürütülmediğinin kontrolü, hizmet verilen tesiste denetimden sorumlu kadrolarımız tarafından haberli–habersiz-şok-fırsat-uygulama denetim ve kontrollere tabi tutularak personelimizin performansı takip edilmektedir.

Ayrıca denetimlerde elde edilen bulgular ile yapılan müşteri memnuniyeti görüşmelerimizde müşterimizden almış olduğumuz geribildirimler bir araya getirilerek personele verilecek eğitimler belirlenir. Yıllık eğitim planımızda belirtilmiş o aya ait eğitim dışında eğitim ihtiyacı doğmuş ise, ihtiyaç duyulan eğitimde yıllık eğitim planına dâhil edilerek personelimize verilmektedir.

Hedef Güvenlik İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hedef Güvenlik firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Savunma / Güvenlik %65.2
Güvenlik %26.1
Mali Müşavirlik / Muhasebe %4.3
Temizlik %4.3

Hedef Güvenlik İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Hedef Güvenlik firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %75
Muhasebe %12.5
Temizlik %12.5

Hedef Güvenlik İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hedef Güvenlik firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %87
Güvenlik Müdürü %4.3
Finans Yetkilisi %4.3
Temizlik Şefi %4.3

Hedef Güvenlik İçin Şehir Dağılımı

Hedef Güvenlik firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %28
İstanbul Avrupa %28
İzmir %24
Kocaeli %12
Antalya %8

Hedef Güvenlik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Hedef Güvenlik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur