Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. İş Başvurusu

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

HUGO BOSS Grubu yaklaşık 13.800 çalışanıyla dünya moda endüstrisinin lider şirketlerinden biridir. BOSS ve HUGO markalarının kadın ve erkekler için sunduğu ürün yelpazesi, sadece iş kıyafetlerini, gündelik kıyafetleri ve spor kıyafetlerini değil, aynı zamanda özel günler için zarif gece kıyafetlerini de kapsıyor. HUGO BOSS’un ürün yelpazesinde ayrıca ayakkabılar, aksesuarlar, parfümler, gözlükler ve saatler gibi lisanslı ürünler de bulunuyor. Güncel ürün yelpazesinin yanı sıra etkinlikleri, kampanyaları ve iş birlikleriyle de tanınan HUGO BOSS’un vizyonu dünya çapında teknoloji odaklı birinci sınıf bir moda platformu olmaktır.2021 yılı sonu itibariyle HUGO BOSS’un kendine ait toplam 451 bağımsız mağazası ve binlerce satış lokasyonu bulunmaktadır.
1999 yılından bu yana İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren HUGO BOSS Tekstil Sanayi üretim tesisleri, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, gömlek ve penye gibi farklı ürün gruplarında HUGO BOSS grubunun en önemli üreticisi konumunda bulunuyor. 4000’e yaklaşan çalışanı, eşsiz kampüsü, sosyal tesisleri, açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra cazip maaş ve ‘Sağlık, İyi Yaşam ve En iyi Yan Haklar’ kategorisinde uluslararası ödüle layık görülen yan haklarıyla, HUGO BOSS TEKSTİL SANAYİ çalışanlarının mutluluğunun değerini biliyor.

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Tekstil %100

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Tekstil %33.3
Kalite %33.3
Konfeksiyon %33.3

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kumaş Örme Elemanı %33.3
Dikiş Makinesi Operatörü %33.3
Son Ütücü %33.3

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. İçin Şehir Dağılımı

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İzmir %100

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur