ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Hizmet İstanbul Avrupa tr.issworld.com
ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İş İlanları
Hakkında

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

1901 yılında Danimarka’da kurulan Avrupa’nın 3’üncü, Dünya’nın 4’üncü büyük işvereni ISS; bugün 53 ülkede 536.000’den fazla çalışanı ile 200.000’i aşkın kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

ISS Türkiye ise 28.000’in üzerindeki çalışanıyla İstanbul Genel Merkez, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir şubeleri ve Adana, Antep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofisleri aracılığıyla 5.000’i aşkın noktada hizmet sunmaktadır.

ISS, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı, Haşere Kontrol, Destek Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Tüm hizmetlerini IFS (Entegre Tesis Hizmetleri) adı altında ve kendine özgü bir konsept ile birleştirmiştir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?