ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İş İlanları

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İş Başvurusu

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

1901 yılında Danimarka’da kurulan Avrupa’nın 3’üncü, Dünya’nın 4’üncü büyük işvereni ISS; bugün 53 ülkede 536.000’den fazla çalışanı ile 200.000’i aşkın kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

ISS Türkiye ise 28.000’in üzerindeki çalışanıyla İstanbul Genel Merkez, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir şubeleri ve Adana, Antep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofisleri aracılığıyla 5.000’i aşkın noktada hizmet sunmaktadır.

ISS, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı, Haşere Kontrol, Destek Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Tüm hizmetlerini IFS (Entegre Tesis Hizmetleri) adı altında ve kendine özgü bir konsept ile birleştirmiştir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %76.1
Hizmet %22.4
Eğitim %1.5

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %97.9
Okul %2.1

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %98.7
Şef / Amir %1.3

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ İçin Şehir Dağılımı

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %30.8
İstanbul Anadolu %23.1
Ankara %12.8
Kocaeli %10.3
Muğla %6.4
Diğer %16.7

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur