facebook

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Hizmet Ankara tr.issworld.com

İş İlanları

Hakkında

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

1901 yılında Danimarka’da kurulan Avrupa’nın 3’üncü, Dünya’nın 4’üncü büyük işvereni ISS; bugün 53 ülkede 536.000’den fazla çalışanı ile 200.000’i aşkın kurumsal müşteriye hizmet vermektedir.

ISS Türkiye ise 28.000’in üzerindeki çalışanıyla İstanbul Genel Merkez, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir şubeleri ve Adana, Antep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofisleri aracılığıyla 5.000’i aşkın noktada hizmet sunmaktadır.

ISS, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı, Haşere Kontrol, Destek Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Tüm hizmetlerini IFS (Entegre Tesis Hizmetleri) adı altında ve kendine özgü bir konsept ile birleştirmiştir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?